Özgür Sancar Kimdir, nerelidir, kaç yaşında? Özgür Sancar hangi takımlı?

02.03.2023

Özgür Sancar Kimdir, nerelidir, kaç yaşında? Özgür Sancar hangi takımlı?

Mustafa Özgür Sancar, İspanyolca, Portekizce ve İngilizce bilmektedir. İspanya’nın en çok satan spor gazetelerinden birisi olan AS’ın Türkiye temsilcisidir.

Mustafa Özgür Sancar eski profesyonel futbolcudur. 1 sene İspanya’nın Madrid şehrinde yaşayan Özgür Sancar, AS gazetesinin Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Buna ek olarak Özgür Sancar 10 senedir Radyospor’da çalışmaktadır.

Bazı haber sitelerine içerik üreticiliği yapan Mustafa Özgür Sancar’ın AS resmi web sitesinde de yazıları bulunmakta ve güncel spor haberleri yazmaktadır.

Mustafa Özgür Sancar sosyal medya hesaplarını da aktif olarak kullanıyor. Twitter’da 28 bin takipçisi olan Mustafa Özgür Sancar’ın hesabına “@mozgursancar” adresinden ulaşabilirsiniz.

Özgür Sancar’ın Youtube kanalı da mevcuttur ve şuanda 9.6 bin abonesi bulunmaktadır.

Özgür Sancar kanalında güncel spor-futbol içerikleri paylaşıyor. Özgür Sancar Kimdir, nerelidir, kaç yaşında? Özgür Sancar hangi takımlı?

Özgür Sancar Biyografisi

Mustafa Özgür Sancar, İspanyolca, Portekizce ve İngilizce bilmektedir. İspanya’nın en çok satan spor gazetelerinden birisi olan AS’ın Türkiye temsilcisidir. Mustafa Özgür Sancar eski profesyonel futbolcudur. 1 sene İspanya’nın Madrid şehrinde yaşayan Özgür Sancar, AS gazetesinin Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.