Kuru Otlar Üstüne Filmi konusu nedir?

01.06.2023

Kuru Otlar Üstüne Nuray karakteri kimdir? Kuru Otlar Üstüne Filminde Çalan Şarkı ve Müzikler Fon Müziği? Kuru Otlar Üstüne Filmi Nereden İzlenir?

Evet son zamanlarda gündem olan Kuru Otlar Üstüne filmi Türkiye’de henüz yayınlanmadı. O yüzden hangi platformda olduğu belli değil. Peki Kuru Otlar Üstüne filminin hangi platformda yayınlanacağı ileriki günlerde netlik kazanacağı belirtildi. Kuru Otlar Üstüne filmi ile ödül alan Merve Dizdar filmde canlandırdığı Nuray karakteri ile inandığı şeyler ve varoluş mücadelesi verdiğini belirtti. Kuru Otlar Üstüne filmi ile ödül alan Merve Dizdar Türkiye’nin gururu oldu. Merve Dizdar Kuru Otlar Üstüne Filmi ile en iyi kadın oyuncu ödülünü almasının ardından film oldukça merak edilmeye başlandı. Vatandaşlar filmi nereden izleyeceğini de araştırmaya başladı. Fakat henüz film Türkiye’de yayınlanmadı. Filmin hangi kanalda veya hangi platformda yayınlanacağı önümüzdeki günlerde netlik kazanacağı belirtildi.

Başrollerini Deniz Celiloğlu, Merve Dizdar ve Musab Ekici’nin paylaştığı film, Doğu Anadolu’nun kırsal kesiminde çalışan ve İstanbul’a atanmayı ümit eden bir öğretmenin öğrencisini taciz etmekle suçlanmasını konu alır.

Kuru Otlar Üstüne Nuray karakteri kimdir?

Masumlar Apartmanı dizisiyle adını geniş kitlelere duyurmayı başaran Merve Dizdar, ‘Kuru Otlar Üstüne’deki ‘Nuray’ karakteriyle Cannes Film Festivali’nde ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülüne layık görüldü ve büyük bir başarıya imza attı.

İŞTE FRAGMANI!