Duygu Göktürk kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Evli mi?

14.12.2022

Duygu Göktürk kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Evli mi?

Özgün bilgede merakla araştırılan Duygu Göktürk; sunucu, spikerdir. 28 Nisan 1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Duygu Göktürk Atatürk Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunudur. Başkent İletişim Akademisi’nde diksyon, sunuculuk ve spikerlik üzerine eğitim almıştır. Duygu Göktürk 2022 yılı itibariyle İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde öğrencidir. Duygu Göktürk İngilizce, Almanca ve Rusça bilmektedir.

Duygu Göktürk Kardelen TV’de muhabir olarak çalıştı. Daha sonra İhlas Haber Ajansı bünyesinde de aynı görevi sürdürdü. Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu’nda editörlük yaptı. 2018 yılında TGRT Haber ve Türkiye Gazetesi’nde editör olarak çalışmaya başladı. 2019 yılında ise GZT ve TV NET bünyesinde editör, spiker ve sunucu olarak görev aldı. Şu anda (2022) TV NET ekranlarında program sunmakta ve haber spikerliği yapmaktadır.

Sosyal medya hesapları

  • İnstagram: @duyguugokturk
  • Twitter: @duyguugokturk

Duygu Göktürk biyografisi

Duygu Göktürk (d. 28 Nisan 1986, İstanbul) sunucu ve dijital içerik üreticisidir. 26 yaşında. İlk ve orta öğretimdeki eğitimlerini tamamladıktan sonra iletişim ve medyaya adım attı. Atatürk Üniversitesi’nden mezun oldu ve bu sırada mesleki kariyerine de adım attı. Öğrencilik yıllarında muhabirlik ve editörlük yaptı, kendi web sitesini kurdu. Avrupa Birliği tarafından yürütülen bir projenin basın departmanında yer aldı.

Duygu Göktürk Soydan Boşandı ı? Eşi kim? Evli mi?

Sorularını sizler için yanıtladık.